Úklidové služby můžete poptat na info@ukliddomu.cz nebo na 725 873 233

Úklid firem a kanceláří Praha

Uklízíme pro velké i malé firmy, pro méně i více náročné. Vaší firmu změníme k nepoznání a vytvoříme vám příjemné a čisté prostředí pro vaše podnikání. Můžeme se o úklid ve vaší firmě starat i pravidelně. Provedeme všechny vámi požadované úklidové služby v nejvyšší kvalitě a navíc vám poradíme, co můžete s úklidem spojit. Úklid firem poskytujeme zejména na území Prahy a ve Středočeském kraji. Naše zkušenosti a kvality potvrzuje více jak 200 spokojených klientů, kterým poskytujeme úklid firem.

Zveřejněno: 09.02.2023

Aktualizováno: 07.03.2023

PRAVIDELNÝ ÚKLID FIREM

Svěřte pravidelný úklid a hygienu vaší firmy do rukou profesionální a certifikované úklidové agentury. Postaráme se o vše kolem úklidu a čistoty formou outsourcingu. Díky pravidelnosti poskytovaných služeb vás zařadíme do VIP skupiny a poskytneme vám lepší cenu a bonusy stálých klientů.

 

Pravidelný úklid obnáší

Pravidelnost úklidu přináší vyšší úroveň hygieny, předchází silnějšímu znečištění a s tím spojené zvýšení nákladů do úklidových prací. Pravidelný úklid firmy se stává nejen díky poskytnutým slevám ekonomickým řešením.

 

Úklid kanceláře zahrnuje 1x týdně:

 • luxování

 • stírání podlahových krytin

 • stírání prachu ze stolu a dostupných míst do výšky 1,5 m

 • vynášení odpadků z košů a skartovačů (hygienické pytlíky do košů)

 • úklid WC, kuchyňky, popřípadě koupelny

 • dodávka toaletního papíru, tekutých mýdel

 • praní utěrek, ubrusů, záclon, závěsů atd.

 • čištění koberců (suchý přípravek, mokré čištění)

 • mytí radiátorů

 

Cena měsíčního úklidu již od 2.150,- Kč

Pro více informací nás kontaktujte naší úklidovou firmu na 773 233 884 nebo 222 531 222

 

JEDNORÁZOVÝ ÚKLID FIREM

Samozřejmostí je také jednorázový úklid firem. Týká se především těch společností, které potřebují například jednorázový generální úklidstrojové čištění podlah, čištění koberců a voskování parket, chemické čištění a voskování schodů a chodeb, úklid podzemních garáží, mytí oken či výškové mytí. Neváhejte se nám ozvat, vypracujeme vám rychlou nabídku.

 

Jak úklid firem probíhá

Upravíme vaše firemní zázemí opět do krásného a svěžího prostředí. Začneme s vysáváním a vytíráním vašich kanceláří, utřeme prach na stolech, setřeme podlahy, vyneseme odpadkové koše, uklidíme sociální zařízení a doplníme všechny nezbytné toaletní prostředky (tekutá mýdla, toaletní papíry, ubrousky, aromatické prostředky apod.). Můžeme vám dokonce vyprat utěrky, ubrusy, záclony a závěsy, vyčistit koberce a jiné podlahové krytiny.

Nezávazně poptejte úklidovou službu

Potřebujete uklidit svůj domov, ale nemáte čas nebo energii na to, abyste si to udělali sami? Nechte to na nás! Jsme zkušená úklidová služba a jsme tu, abychom vám pomohli udržovat váš domov čistý a uklizený.

Nezávazně poptejte naše služby a my vám rádi poskytneme podrobné informace o tom, jak můžeme pomoci. Máme širokou škálu služeb, které se přizpůsobí vašim konkrétním potřebám a přání. Můžeme vám nabídnout pravidelné či jednorázové úklidové služby, a to jak pro byty, tak i pro domy. Jsme flexibilní a dokážeme se přizpůsobit vašim potřebám, takže pokud máte speciální požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

  * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání formuláře. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR)