Úklidové služby můžete poptat na info@ukliddomu.cz nebo na 725 873 233

Úklidové služby a úklidové práce Praha

Hledáte vhodného partnera pro úklidové služby, který má zkušenosti a profesionálně školenou úklidovou četu? Nabízíme vám velmi kvalitní služby za bezkonkurenční cenu v jakémkoliv objemu a rozsahu práce. Naše úklidové služby nabily díky 12 leté praxi v oboru, směr komplexního charakteru.

Zveřejněno: 09.02.2023

Aktualizováno: 07.03.2023

PRAVIDELNÉ I JEDNORÁZOVÉ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Postaráme se o úklid a hygienu vašeho objektu, a to jak v pravidelném, tak jednorázovém provedení. Záleží jen na vás, jaké úklidové služby si vyberete. Můžeme vám však v této oblasti poradit a doporučit vám variantu řešení, která pro vás bude schůdná a hlavně ekonomická.

Uklízíme kanceláře, domy, průmyslové objekty, obchodní centra, firmy, garáže, restaurace, hotely, ale také provádíme specializované a náročné úklidové služby ve zdravotnických zařízeních a nemocnicích.

 

Úklidové služby v Praze

Regionem působnosti naší úklidové firmy je převážně hlavní město PrahaÚklidové služby v Praze jsou pro nás prioritní hlavně z důvodu sídla firmy. Úklidové práce však realizujeme na území celého Středočeského kraje a okolí Prahy.

 

Úklidové služby v bodech

 

Odborné úklidové služby

  • Čištění schodů a jejich následné voskování

  • Strojové čištění podlah, garáží, hal a skladů

  • Úklid zdravotnických zařízení a operačních sálů

  • Mytí oken a výškové úklidové práce

  • Voskování a renovace parket

  • Čištění a obnovení koberců

 

Úklidové práce v terénu

Více jak 200 stálým klientům dodáváme vysoce kvalitní a profesionální úklidové služby. Provádíme úklidové práce pro firmy, kanceláře, správcovské a developerské firmy, ale i pro domácnosti, vily či rodinná sídla. Není pro nás překážkou téměř žádná nečistota ani žádný objekt. Máme dostatek kvalifikovaného personálu, který uklidí dle vašich představ a přání.

Nezávazně poptejte úklidovou službu

Potřebujete uklidit svůj domov, ale nemáte čas nebo energii na to, abyste si to udělali sami? Nechte to na nás! Jsme zkušená úklidová služba a jsme tu, abychom vám pomohli udržovat váš domov čistý a uklizený.

Nezávazně poptejte naše služby a my vám rádi poskytneme podrobné informace o tom, jak můžeme pomoci. Máme širokou škálu služeb, které se přizpůsobí vašim konkrétním potřebám a přání. Můžeme vám nabídnout pravidelné či jednorázové úklidové služby, a to jak pro byty, tak i pro domy. Jsme flexibilní a dokážeme se přizpůsobit vašim potřebám, takže pokud máte speciální požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání formuláře. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR)