Úklidové služby můžete poptat na info@ukliddomu.cz nebo na 725 873 233

Úkliddomu.cz – kontaktní informace

Kontaktní informace certifikované úklidové firmy Ing. Petra Havelková – úklidové služby. Kontaktujte nás kdykoliv prostřednictvím telefonátu, emailu či kontaktním formulářem. Rádi vám vypracujeme návrh řešení či úklidový a hygienický plán. Úklidové práce provádíme v Praze a Středočeském kraji.

Zveřejněno: 09.02.2023

Aktualizováno: 27.10.2023

KONTAKTNÍ ÚDAJE PRAHA

Petra Havelková

Radlická 61

Praha 5

Mobilní telefon: 725 873 233

info@ukliddomu.cz

Hledáte práci?

Nevolejte nám, ale rovnou pošlete svoje CV na info@ukliddomu.cz

Nezávazně poptejte úklidovou službu

Potřebujete uklidit svůj domov, ale nemáte čas nebo energii na to, abyste si to udělali sami? Nechte to na nás! Jsme zkušená úklidová služba a jsme tu, abychom vám pomohli udržovat váš domov čistý a uklizený.

Nezávazně poptejte naše služby a my vám rádi poskytneme podrobné informace o tom, jak můžeme pomoci. Máme širokou škálu služeb, které se přizpůsobí vašim konkrétním potřebám a přání. Můžeme vám nabídnout pravidelné či jednorázové úklidové služby, a to jak pro byty, tak i pro domy. Jsme flexibilní a dokážeme se přizpůsobit vašim potřebám, takže pokud máte speciální požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání formuláře. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR)