Úklidové služby můžete poptat na info@ukliddomu.cz nebo na 725 873 233

Zveřejněno: 09.02.2023

Aktualizováno: 19.10.2023

JÚ úklidy

Spousty lidí volají k nám do firmy a ptají, jak je to s menšími jednorázovými úklidy, jako společnost rádi pomůžeme Váš problém vyřešit, jsou však stanovené minimální fin. Limity, podle kterých se řídíme, u jednorázových 犀利士
úklidů, je to vždy 2 900,- Kč, samozřejmě se to netýká již probíhající spolupráce v dlouhodobějším měřítku.

Nezávazně poptejte úklidovou službu

Potřebujete uklidit svůj domov, ale nemáte čas nebo energii na to, abyste si to udělali sami? Nechte to na nás! Jsme zkušená úklidová služba a jsme tu, abychom vám pomohli udržovat váš domov čistý a uklizený.

Nezávazně poptejte naše služby a my vám rádi poskytneme podrobné informace o tom, jak můžeme pomoci. Máme širokou škálu služeb, které se přizpůsobí vašim konkrétním potřebám a přání. Můžeme vám nabídnout pravidelné či jednorázové úklidové služby, a to jak pro byty, tak i pro domy. Jsme flexibilní a dokážeme se přizpůsobit vašim potřebám, takže pokud máte speciální požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání formuláře. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR)