Úklidové služby můžete poptat na info@ukliddomu.cz nebo na 725 873 233

Zveřejněno: 07.11.2023

Aktualizováno: 07.11.2023

Ekologické čištění párou

Nový způsob čištění, který nabízí tato inovace, přináší několik významných výhod. Jednou z hlavních je ekologičnost, neboť nepotřebuje žádné čisticí prostředky. Pára je přirozeným čisticím agens, které dokáže efektivně odstranit nečistoty a mastnotu. Tím pádem nepotřebujete chemické prostředky, což je pro životní prostředí příznivé. Kromě toho je čištění párou hospodárné, protože potřebuje jen běžnou vodu a minimální množství elektrické energie. Ochrana materiálů je další výhodou, protože pára nezpůsobuje agresivní působení na povrchy, což zanechává nepříjemný zápach v domácnosti.

PRINCIP PARNÍHO ČIŠTĚNÍ JE VELMI JEDNODUCHÝ

Přístroj obsahuje bojler, který přeměňuje vodu na vysoce účinnou páru. Tato suchá pára je účinná při odstraňování nečistot a mastnoty, zároveň je šetrná k povrchům, protože je materiály nezamočí, ale jen zvlhčí. Při potřebě silnějšího čištění můžete použít mechanické nástavce, které zajišťují stoprocentní úspěch při boji proti nečistotám.

Ovládání parního čističe je velmi snadné

Před začátkem parního čištění do přístroje nalejete vodu a poté jej zapnete. Množství páry lze regulovat pomocí spouště na hadici. Bezpečnost je zaručena, takže nemusíte mít obavy z úniku páry.

Vhodný parní čistič

Při výběru parního čističe je důležité zvážit, zda chcete jednokotlový nebo dvoukotlový model. Dvoukotlové čističe jsou obvykle lepší volbou pro domácnost, protože nabízí jednodušší ovládání, konstantní kvalitu páry a rychlejší práci. Je pravda, že kvalitnější přístroje mohou být dražší, ale investice se dlouhodobě vyplatí díky nižší energetické náročnosti a rychlejšímu čištění.

Využití parního čističe je široké

Parní čištění je mnohostranné a lze jej využít na různých typech povrchů, včetně podlah, dlažeb, obkladů, koberců, matrací, čalounění nábytku a tkanin. Pára je účinná proti mikroorganismům a roztočům, a dokonce i proti skvrnám od červeného vína. Pomáhá také odstranit špínu z těžko dostupných míst a zákoutí.

Páru využijete v kuchyni nejen na čištění

V kuchyni a v dalších částech domu lze páru využít nejen k čištění, ale i k odmašťování. Může zlepšit barvy různých tkanin, pomáhat odstranit nepříjemné pachy v domácnosti a dokonce sloužit k aromaterapii.

Cena parního čističe

Ceny kvalitních parních čističů se pohybují od deseti tisíc korun do více než třiceti tisíc korun. Přestože počáteční investice může být vyšší, parní čištění je ekologické a ekonomické řešení, které se dlouhodobě vyplatí. Navíc může přispět k zlepšení životního prostředí a vašeho zdraví.

Nezávazně poptejte úklidovou službu

Potřebujete uklidit svůj domov, ale nemáte čas nebo energii na to, abyste si to udělali sami? Nechte to na nás! Jsme zkušená úklidová služba a jsme tu, abychom vám pomohli udržovat váš domov čistý a uklizený.

Nezávazně poptejte naše služby a my vám rádi poskytneme podrobné informace o tom, jak můžeme pomoci. Máme širokou škálu služeb, které se přizpůsobí vašim konkrétním potřebám a přání. Můžeme vám nabídnout pravidelné či jednorázové úklidové služby, a to jak pro byty, tak i pro domy. Jsme flexibilní a dokážeme se přizpůsobit vašim potřebám, takže pokud máte speciální požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání formuláře. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR)