Úklidové služby můžete poptat na info@ukliddomu.cz nebo na 725 873 233

Pravidelný úklid novostaveb a úklid po stavbě

Chcete-li udržovat novostavbu ve stálé čistotě a hygieně, uvažujte o jejím pravidelném úklidu. Ten vám zajistí zachování vzhledu a jeho nového charakteru po dobu několika desetiletí. Pravidelným úklidem předejdete zažírání nečistot a kupení prachu v hůře dostupných místech. Nabízíme vám kvalitní a certifikovaný pravidelný úklid novostavby či nově zrekonstruovaného domu již od 1.950,- Kč měsíčně.

Zveřejněno: 09.02.2023

Aktualizováno: 07.03.2023

ÚKLID PŘED KOLAUDACÍ NOVOSTAVBY

Provedeme finální úklid vaší novostavby, která je připravena ke kolaudaci. Odvezeme všechny nadbytečné odpady a zbytky po stavbě. Zajistíme také odvoz sutě a hrubých nečistot. Následně provedeme povrchové setření prachu, zametení a vytření podlah a stěn ve všech vámi požadovaných prostorech. Poté, co zbavíme prostory hrubých nečistot a prachu, vrhneme se na samotný úklid interiéru. Otřeme veškerá osvětlení, výtah, stěny, parapety, okna, dveře a zárubně. Pokud budete požadovat, provedeme také vnější mytí a leštění oken. Vaší novostavbu uvedeme do absolutní čistoty tak, aby při kolaudaci objektu byl úředník překvapen a nadšen.

 

Pravidelný úklid novostaveb zahrnuje

Jakmile proběhne kolaudace novostavby a nastěhují se obyvatelé domu, můžeme pro vás uklízet kontinuálně, tedy pravidelně. Úklid novostaveb zahrnuje stejné standardní práce, jako pravidelný úklid domu. Odkaz na úvod.

 

Úklid novostavby 1x týdně

 • Zameteme a na sucho vytřeme společné prostory

 • Madla, parapety a zábradlí otřeme a zbavíme prachu

 • Umyjeme poštovní schránky

 

Úklid novostavby 1x měsíčně

 • Každý měsíc umyjeme, otřeme a vytřeme výtah

 • Otřeme osvětlení a zbavíme ho naneseného prachu

 

Úklid novostavby 2x měsíčně

 • Uklidíme přístupové vchody vaší novostavby

 • Zameteme přístupový chodník k domu

 • Odstraníme reklamní prospekty a letáky

 

Úklid novostavby 2x ročně

 • Dvakrát do měsíce umyjeme okna na chodbách

 • Součástí je také mytí rámů a parapetů společných prostor

Nezávazně poptejte úklidovou službu

Potřebujete uklidit svůj domov, ale nemáte čas nebo energii na to, abyste si to udělali sami? Nechte to na nás! Jsme zkušená úklidová služba a jsme tu, abychom vám pomohli udržovat váš domov čistý a uklizený.

Nezávazně poptejte naše služby a my vám rádi poskytneme podrobné informace o tom, jak můžeme pomoci. Máme širokou škálu služeb, které se přizpůsobí vašim konkrétním potřebám a přání. Můžeme vám nabídnout pravidelné či jednorázové úklidové služby, a to jak pro byty, tak i pro domy. Jsme flexibilní a dokážeme se přizpůsobit vašim potřebám, takže pokud máte speciální požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

  * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání formuláře. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR)