Úklidové služby můžete poptat na info@ukliddomu.cz nebo na 725 873 233

Strojový úklid a čištění garáží

Čištění podlah garážíhal a skladových prostor provádíme pomocí speciálních úklidových strojů. Jedná se o profesionální úklidové stroje značky Compact, které jsou určeny přímo pro tento druh úklidu. Strojové čištění garáží či podlah hal s hladkým povrchem doporučujeme provádět alespoň 4x ročně. V zimním období se kvůli vysokému nánosu vody, soli, štěrku, písku a olejů doporučuje pravidelnost zvýšit na jednonásobek. Některá více vytížená garážová stání je však potřeba uklízet i vícekrát. Více méně záleží na vás, jaký interval čištění si určíte.

Zveřejněno: 09.02.2023

Aktualizováno: 07.03.2023

JAK ČIŠTĚNÍ GARÁŽÍ PROBÍHÁ

 • V první fázi dochází k namočení povrchu podlah

 • Podlahy v garáži se následně přejíždí stěrkou

 • V druhé fázi dochází k samotnému mytí garáží pomocí úklidového stroje

 • Poslední fází je leštění úklidovým strojem

 

Jakou techniku pro čištění garáží používáme

Pro čištění garáží používáme profesionální úklidové stroje Compact, které jsou konstruované přímo na tuto činnost. Jedná se o kotoučový stroj s rotačními kartáči. Maximální využití a výkon tohoto stroje zajistí precizně odvedenou práci v oblasti čištění betonových podlah. Zbaví garážové plochy všech nečistot, odstraní olejové skvrny a uvede podlahu do suchého stavu.

 

Pravidelné čištění garáží

Neúčinnější prevencí proti velkému zanesení garáží je úklid v pravidelných intervalech. Pravidelný úklid garáží zajišťujeme 7 dní v týdnu a 24 hodin denně na území Prahy a Středočeského kraje. Pravidelnost vám doporučíme nebo si ji můžete zvolit sami. Při pravidelných úklidech poskytujeme slevy a bonusy. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

 

Jednorázové čištění garáží

Čištění garáží je možné po dohodě provést také jednorázově. Tuto službu lze využít v akutních případech zatopení nebo zvýšení spodních vod.

 

Cena čištění garáží

Cena čištění garáží od 4,50,- Kč za m2. V této ceně jsou čisticí prostředky a další náklady spojené s tímto úklidem.

 • cesta po Praze 350,- Kč (okolí Prahy 450,- Kč)

 • sazba za m2 – 4,50,- Kč

 • dle náročnosti se cena může zvýšit!

 • dle velikosti zakázky se ceny mohou snížit!

 • příplatek za úklid o víkendu 30 – 50%.

Nezávazně poptejte úklidovou službu

Potřebujete uklidit svůj domov, ale nemáte čas nebo energii na to, abyste si to udělali sami? Nechte to na nás! Jsme zkušená úklidová služba a jsme tu, abychom vám pomohli udržovat váš domov čistý a uklizený.

Nezávazně poptejte naše služby a my vám rádi poskytneme podrobné informace o tom, jak můžeme pomoci. Máme širokou škálu služeb, které se přizpůsobí vašim konkrétním potřebám a přání. Můžeme vám nabídnout pravidelné či jednorázové úklidové služby, a to jak pro byty, tak i pro domy. Jsme flexibilní a dokážeme se přizpůsobit vašim potřebám, takže pokud máte speciální požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

  * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání formuláře. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR)